MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pall 9614050
*
nr 961 4050
Pall
1960-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 19:07:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 08:35:08
1
200 kr
8/5 10:29:27
2
300 kr
8/5 22:15:42
3
400 kr
8/5 22:18:16
2
Vinnande bud
10/5 20:46:19
4
500 kr
10/5 20:46:19
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar pall stol stolar
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:14
-
3348 Fåtölj
Pernilla, med fotpall, Bruno Mathsson (1907-1988),..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:59
-
5254 Fåtölj
Pernilla, med fotpall, Bruno Mathsson (1907-1988),..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:41
-
5028 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Aktuellt bud: 5.200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:01
-
5103 Industripall
Snurrbar, metall / träsits
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:20
-
5184 Pallar
Ett par, 1960-tal, teak, (olika tyg). Längd: 61 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:07
*
Pall
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4050
Pall
1960-tal
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/5 08:35:08 | 1 | 200 kr |
8/5 10:29:27 | 2 | 300 kr |
8/5 22:15:42 | 3 | 400 kr |
8/5 22:18:16 | 2 | Vinnande bud |
10/5 20:46:19 | 4 | 500 kr |
10/5 20:46:19 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar pall stol stolar
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:14 -
3348 Fåtölj
Pernilla, med fotpall, Bruno Mathsson (1907-1988),..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:59 -
5254 Fåtölj
Pernilla, med fotpall, Bruno Mathsson (1907-1988),..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:41
-
5028 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Aktuellt bud: 5.200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:01 -
5103 Industripall
Snurrbar, metall / träsits
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:20 -
5184 Pallar
Ett par, 1960-tal, teak, (olika tyg). Längd: 61 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:07